Komplektas DALAS

Mėgaukitės ypatingu poilsiu kartu su šeima savo jaukiame būste! DALAS – tai modelis, ieškantiems amerikietiško stiliaus, komfortiško, bet tuo pačiu ir kompaktiško baldo. Minkštas ir specialiai šiam modeliui prailgintas atlošas leis patogiai atremti galvą net ir aukštaūgiam, o minkšta sėdimoji dalis su pocket spyruoklėm aprūpins ne tik komfortu, tačiau suteiks ir ilgą tarnavimo laiką. Elegantiškos DALAS modelio linijos suteikia namams amerikietiško solidumo, tačiau kompaktiškesnių baldo išmatavimų ir aukštesnių atlošų dėką baldas sukuria ypatingo jaukumo ir šilumos jausmą erdvėje.  Kruopštus baldo pagaminimas ir surinkimas, aukštos kokybės odinių apmušalų naudojimas užtikrina šio baldo patvarumą.

Užsisakant baldus, apmušalus galima rinktis iš plataus natūralių odų ar gobelenų asortimento. Galimos baldų komplektacijos: trivietė sofa be jokių funkcijų arba su reglainerio funkcija arba su miegamuoju mechanizmu, dvivietė sofa ir vienvietis fotelis – be jokių funkcijų arba su reglainerio funkcija (už papildomą kainą galima rinktis elektrinį reglainerio mechanizmą).

Aprašymas

Kokybė

MaxRelax produkcija pasižymi išskirtine kokybe: oda, mechanizmai bei mūsų parduodami modeliai yra įdirbti ir išbandyti, o ilgametė patirtis šioje srityje tik užtikrina baldų ilgaamžiškumą ir patvarumą. Klientams patariame dėl odos rūšies, baldo komplektacijos, mechanizmų bei konsultuojame kitais klausimais.

Kojų pakėlimo funkcija

MaxRelax minkštieji baldai – tai amerikietiško komforto pavyzdys. Visuose kampuose, sofose ir foteliuose komplektuojami kojų pakėlimo mechanizmai (reglaineriai). Tai leidžia kūnui komfortiškai atsipalaiduoti ir užtikrina ypač patogią sedėseną. Yra galimybė integruoti elektrinį reglainerį.

Lovos mechanizmas

MaxRelax kampus ir trivietes sofas galite komplektuoti su lovos mechanizmais. Tai aukščiausius funkcionalumo standartus atitinkantis sprendimas: dažnai namų erdvė yra ribota, todėl labai svarbu ją išnaudoti maksimaliai.

Oda ir audiniai

Galite rinktis iš plataus natūralių odų ir audinių asortimento. Įvairios spalvos ir tekstūros patenkins net išrankiausiųjų poreikius.

Spalvų Pasirinkimas

Platus naturalių odų ir audinių spalvų pasirinkimas

Klauskite