Didžiausias odinių baldų pasirinkimas Jūsų namams.

 

Max Relax – tai pačius aukščiausius funkcionalumo ir komforto standartus atitinkantys odiniai baldai. Kokybiška oda, amerikietiškas ar itališkas dizainas, ilgaamžės detalės užtarnavo šiems minkštiesiems baldams neblėstantį populiarumą. Kojų pakėlimo funkcija leis patogiai ištiesti kojas po sunkios darbo dienos. Patvarūs miegamieji mechanizmai pakelia funkcionalumo kartelę dar aukščiau: sofa-lova taupo vietą Jūsų erdvėje.

Max Relax prekinis ženklas jau ilgiau nei dešimtetį yra žinomas dėl ekspertiškumo natūralios odos minkštųjų baldų srityje. Per ilgesnį nei dešimties metų laikotarpį įgijome daug patirties, kurios dėka šiandien mes galime pasiūlyti tiek ypatingai kokybišką produktą, tiek išsamias ir malonias konsultacijas nuo pat bendravimo pradžios iki baldo pristatymo į kliento būstą.

Asortimentas

Siūlome rinktis iš bene didžiausios reglainerinių baldų kolekcijos Lietuvoje. Jums pateikiame daugiau nei 25 skirtingus baldų modelius, kuriuos galima komplektuoti pagal Jūsų norus ir poreikius. Mūsų ekspozicijoje rasite daug skirtingų Max Relax American Style natūralios odos komplektų su reglaineriais ir miegamais mechanizmais. Klientams patariame dėl odos rūšies, baldo komplektacijos, mechanizmų bei konsultuojame kitais klausimais.

Kokybė

Max Relax produkcija pasižymi išskirtine kokybe: oda, mechanizmai bei mūsų parduodami modeliai yra įdirbti ir išbandyti, o ilgametė patirtis šioje srityje tik užtikrina baldų ilgaamžiškumą ir patvarumą. Baldo rėmas yra pagamintas iš natūralaus medžio, faneros ir metalo konstrukcijos. Į visas sėdimasias dalis yra montuojamos pocket spyruoklės ir aukšto tankio poliuretanas, kuris užtikrina baldo patogumą ir ilgaamžiškumą.

Kojų ištiesimo funkcija

Max Relax minkštieji baldai – tai amerikietiško komforto pavyzdys. Visose sofose ir foteliuose komplektuojami kojų ištiesimo mechanizmai (mechaniniai arba elektriniai reglaineriai). Tai ledžia kūnui komfortiškai atsipalaiduoti ir užtikrina ypač patogią sedėseną.

Lovos mechanizmas

Max Relax sofas ir dviviečius fotelius galite komplektuoti su lovos mechanizmais. Tai aukščiausius funkcionalumo standartus atitinkantis sprendimas: dažnai namų erdvė yra ribota, todėl labai svarbu ją išnaudoti maksimaliai.

Oda ir gobelenas

Galite rinktis iš plataus natūralios odos ir gobelenų asortimento. Įvairios spalvos ir tekstūros patenkins net išrankiausiųjų poreikius.